Za oknem aura coraz bardziej ponura. Coraz częściej zamiast spacerów wybieramy podróże samochodem. Warto zatem sprawdzić pojazd na progu zimy. Im wcześniej tym lepiej. Pozwoli nam to uniknąć przykrych niespodzianek, gdy pogoda znacznie się pogorszy.
– Podstawowe czynności powinien wykonać każdy kierowca – tłumaczy Arkadiusz Rostek, właściciel Rostek Auto Serwis – sprawdzenie stanu opon, wycieraczek, czy poprawności działania oświetlenia nie wymaga szczególnych umiejętności, a może decydować nie tylko o komforcie podróży, ale przede wszystkim o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

Warto także podnieść maskę i sprawdzić stan akumulatora. W chłodne poranki – odpowiednie napięcie elektryczne zagwarantuje nam punktualny dojazd do pracy.
No i wreszcie tak niedoceniane przez wielu kierowców zawieszenie.
– Większość zauważa, że coś jest nie tak, gdy zaczyna „coś stukać” – a to już oznacza poważną usterkę – dodaje Arkadiusz Rostek.
Tymczasem na śliskiej, pokrytej liśćmi drodze – to właśnie sprawne zawieszenie będzie gwarantowało nam właściwy tor jazdy i krótką drogę hamowania.
Dla tych, którzy wolą podeprzeć się fachową oceną specjalisty mamy nie lada gratkę. Rostek Auto Serwis zaprasza na nieodpłatne sprawdzenie stanu technicznego pojazdu, pod kątem zbliżającej się zimy (zakres działań: 1- Kontrola oświetlenia 2-Kontrola stanu wycieraczek 3- Kontrola zawieszenia 3-Kontrola płynu hamulcowego 4- Kontrola stanu akumulatora 5-Kontrola płynu chłodniczego),

Promocja obowiązuje do 15 listopada. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną 606 267 917 .

Kategorie: Aktualności

Powiązane Posty

Aktualności

Serwis opon

Z radością informujemy, że uruchomiliśmy w Rostek Auto Serwis usługę wymiany i wyważania opon. – Naszą ideą od początku istnienia firmy jest proponowanie klientom usług w stylu „full service” – tłumaczy Arkadiusz Rostek, właściciel serwisu Czytaj więcej…

Aktualności

Jesteś gotowy na zimę? Sprawdź ZA DARMO!

Większość kierowców uważa, że ich pojazdy są idealnie przygotowane na zbliżające się mrozy i śniegi. To założenie jest prawdziwe – ale niestety w niewielu przypadkach. Właściciele aut koncentrują się praktycznie na zmianie opon. A pozostałe Czytaj więcej…

Aktualności

KONKURS

Zapraszamy do naszego konkursu. Przeczytaj regulamin – wyślij fotkę i zgłoszenie – i wygraj bon o wartości – 250 zł!