Większość kierowców uważa, że ich pojazdy są idealnie przygotowane na zbliżające się mrozy i śniegi. To założenie jest prawdziwe – ale niestety w niewielu przypadkach. Właściciele aut koncentrują się praktycznie na zmianie opon. A pozostałe kwestie?

– Auto składa się z wielu elementów, których sprawność ma wpływ na to, czy w czasie np. Świąt Bożego Narodzenia uda się nam uruchomić silnik – przestrzega Arkadiusz Rostek, właściciel Rostek Auto Serwis – zamiast myśleć o spokojnym powrocie do domu, będziemy szukać kogoś kto ma np. kable rozruchowe w bagażniku…

Tymczasem takich sytuacji można uniknąć. Elementy technicznie samochodu wysyłają „sygnały” w miarę zużycia, czy wyeksploatowania. Wytrawny kierowca zauważy je od razu. A co jeśli je przegapimy?

– Współczesne technologie umożliwiają szybką diagnostykę sprawności kluczowych podzespołów i mechanizmów w samochodzie. Takie badanie trwa raptem parę minut, a może zapewnić spokojny sen w czasie Świąt, Sylwestra, czy wypadu na narty – dodaje Arkadiusz Rostek.

Właśnie dla takich zapobiegliwych kierowców uznany serwis samochodowy Rostek Auto Serwis przygotował specjalną promocję. Każdy kierowca, który przyjedzie do serwisu będzie mógł ZA DARMO sprawdzić stan techniczny kluczowych elementów pojazdu. Przeprowadzenie badania – nie wiąże się z koniecznością naprawy auta w Rostek Auto Serwis.

Ale dla tych, którzy zdecydują się zostawić nam swój samochód – proponujemy promocyjne, świąteczne rabaty cenowa, tak na części zamienne, jak i na usługi serwisowe.

Zapraszamy. Akcja promocyjna trwa do końca grudnia 2013r.

Kategorie: Aktualności

Powiązane Posty

Aktualności

Serwis opon

Z radością informujemy, że uruchomiliśmy w Rostek Auto Serwis usługę wymiany i wyważania opon. – Naszą ideą od początku istnienia firmy jest proponowanie klientom usług w stylu „full service” – tłumaczy Arkadiusz Rostek, właściciel serwisu Czytaj więcej…

Aktualności

KONKURS

Zapraszamy do naszego konkursu. Przeczytaj regulamin – wyślij fotkę i zgłoszenie – i wygraj bon o wartości – 250 zł!

Aktualności

Jesień, auto i co dalej?

Za oknem aura coraz bardziej ponura. Coraz częściej zamiast spacerów wybieramy podróże samochodem. Warto zatem sprawdzić pojazd na progu zimy. Im wcześniej tym lepiej. Pozwoli nam to uniknąć przykrych niespodzianek, gdy pogoda znacznie się pogorszy. Czytaj więcej…